Styrelsen i Stockholms stifts Kyrkosångsförbund

För att läsa mer om ledamöterna klicka på respektive namn i listan till vänster.

Sven Milltoft
ordförande
0733-58 83 34
08-662 57 53
E-post: sven.milltoft@svenskakyrkan.se

E
rika Alfredson Bohlin
sekreterare
08-508 940 48
E-post: erika.bohlin@svenskakyrkan.se

Joakim Bergdal
kassör och vice ordförande
08-662 32 78
0705-36 25 35
E-post: jbergdal@nordicmusic.se

Karin Oldgren
Förbundsdirigent
08-406 98 47
070-862 69 63 (endast sms)
E-post: karin.oldgren@svenskakyrkan.se

David Åberg
Ledamot
08-556 133 38
070-201 51 86 (endast sms)
E-post: 
david.aberg@svenskakyrkan.se

Marie Rosenmir
Ledamot
070-669 73 56
08-612 17 79
E-post: marie.rosenmir@svenskakyrkan.se

Anders F. Lindberg
Ledamot
08-726 85 73
070-859 64 22
E-post: momangen@tele2.se

Rikard Lindberg Karlsson
Ledamot
08-635 33 87

E-post: rikard.lindberg.karlsson@svenskakyrkan.se

Karin Eriksrud Solén
Ledamot
08-511 862 27
E-post: karin.solen@svenskakyrkan.se 

Henrik Johansson
Ledamot

Ann-Christine Wilund
Ledamot
08-711 20 18
070-746 73 82
E-post: ann-christine@wilund.net

Anna Pihl Lindén
Adjungerad stiftsmusiker
08-508 940 48
070-7730215
E-post: anna.pihl.linden@svenskakyrkan.se

Stina Scott
Adjungerad Svenska kyrkans unga i Stockholms stift
08-508 94 007
073-773 00 57
E
-post: stina.scott@svenskakyrkan.se

 

Kontakta oss via detta formulär!

Denna sidan använder cookies, genom att fortsätta godkänner du användandet av cookies.